English version   

شركت مهندسی برنامه ریزان نواندیش هزاره


 • ایجاد یک حساب
  *
  *
  *
  *
  *
  پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده اند، لازم و ضروری است.
 • پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

چشم انداز ، بيانيه و . . .

نامه الکترونیک چاپ PDF

 

چشم اندازچشم انداز (Vision) :

كسب جايگاه ممتاز در بازار كسب و كار خصوصي در كشور، منطقه و سطح بين المللي براي ارائه خدمات مشاوره اي استاندارد فني و مهندسي به خصوص در زمينه مديريت بحران با اتخاذ تدابيري چون : آموزش، مستندسازي، تمرين هاي دوره اي و مواردي مشابه به منظور ارتقا دانش مديريت احتمالات خطرپذيري (ريسك ها) و مديريت بحران براي تحقق جامعه ايمن، پويا و به دور از هر گونه حوادث، بحران ها و آسيب پذيري ها. 

 

بيانيه ماموريت (Mission Statement) :

واژه و يا مفهوم «ماموريت» كه از آن با عناويني چون رسالت، فلسفه وجودي، اهداف بنيادين و يا مقصود اصلي نيز ياد مي شود، عبارت است از فلسفه وجودي و يا نقشيبيانيه ماموريت كه يك مجموعه در قبال جامعه خود، بر عهده گرفته تا با ايفاي آن و ارائه خدمات مورد نظر، نيازهايي از جامعه را برآورده سازد. به عبارت ديگر مي توان گفت، ماموريت يك بيان كلي از نيت مجموعه مي باشد كه با استفاده از نقطه نظرات مديران ارشد آن مجموعه، تعريف و تصحيح شده و در قالب بيانيه ماموريت مجموعه، ارائه مي گردد. بيانيه ماموريت را گاهي گزاره اعتقادات، بيان مقصود، بيان فلسفه، بيان باورها و بيان اصول مجموعه نيز مي نامند.

براساس الگوهاي مديريت و برنامه ريزي استراتژيك، پيش از تدوين استراتژي ها، بايد مأموريت مجموعه را به شيوه اي روشن تهيه كرد. مزايا و منافع تدوين رسالت را مي توان به ترتيب ذيل بر شمرد:

 • روشن شدن فلسفه وجودي مجموعه، نقش ها و وظايف آن
 • ايجاد توافق در خصوص سمت و سوي حركت مجموعه
 • ايجاد تمركز بر بحث و بررسي مسايل اساسي و مهم
 • ايجاد وحدت رويه بين مديران، تصميم گيران و تصميم سازان
 • همسويي در تفكر و تصميم گيري در مورد مسائل كليدي

شركت مهندسي برنامه ريزان نوانديش هزاره، با تمركز بر اصل مشتري مداري، حداكثر توان و تلاش خود را به منظور ارائه خدمات با بهترين كيفيت و كميت ممكن در عرصه موضوعات مرتبط با اساسنامه شركت در ايران، منطقه و سطح بين المللي بكار خواهد گمارد. شركت با بكارگيري مجموعه اي از راهكارهاي نوآورانه و خلاق، پرسنل كارآمد، توانمند و به روز و همچنين استفاده بهينه و با در نظر گرفتن توسعه پايدار از منابع و افزايش سود در راستاي تكميل زنجيره عرضه با هدف بنيان هاي اقتصادي جامعه و برآورده نمودن منافع همه ذينفعان، گام بر مي دارد.

 

استراتژي (Strategy) :

1- ارائه دانش به روز و بهنگام

2- استفاده از فناوري ها و شيوه هاي نوين براي ارائه مطلوب، مناسب و متناسب مطالب به منظور سهولت به خاطر سپاري آموزه ها، مانند : اينفوگرافيكاستراتژي

3- مستندسازي در قالب گزارشات و يا متون آموزشي تدوين شده توسط شركت به گونه اي كه به تدريج با لحاظ نمودن تجربيات حاصل از فرايندهاي مختلف، آموزش ها به گونه اي تدوين گردد كه ضمن انتقال تجربيات به روز حاصله، اين آموزش ها گامي در راستاي كاهش احتمالات خطرپذيري ناشي از بحران برداشته و منجر به مديريت احتمالات خطرپذيري ناشي از بحران گردد.

4- مطالعه، پژوهش و توسعه در خصوص موضوعاتي كه داراي اهميت خاص و ويژه اي براي جامعه بوده و به ارتقا كيفيت محيط زيست انساني كمك مي نمايد.

5- استفاده از روش هاي ابتكاري و نوآورانه

آخرین به روز رسانی ( دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۰۴ )  

خدمات

دوره هاي آموزشي كوتاه مدت
مشاوره
خدمات مشاوره
نظارت

خدمات نظارت پروژه هانظارت

اجرا

خدمات اجراخدمات

همکاران

Developed by JoomVision.com

کاربران آنلاین

 7 مهمان حاضر